לקבלת שירות בווצאפ

פרחים לט"ו באב

זר ורדים מלבלב זר ורדים מלבלב
זר ורדים לבן בשילוב אלמנטים ירוקים. הזר מגיע עם קישוט ואריזת רשת. מתאים לכל אירוע שתרצו לשמח את הקרובים
מחיר: 180 ₪
זר ורדים באדום זר ורדים באדום
זר ורדים בגוון ורוד לוהט בשילוב אלמנטים ירוקים. הזר מגיע עם קישוט ואריזת רשת. מתאים לכל אירוע שתרצו לשמח את הקרובים
מחיר: 99 ₪
אהבה מתוקה אהבה מתוקה
זר פרחים שזור פרחים בשילוב תפוח עץ ירוק, ורדים, חרציות, גרברות, ואלמנטים ירוקים. הזר מגיע עם קישוט ואריזה
מחיר: 180 ₪
אישה יפה אישה יפה
זר פרחים שזור בסגנון קלאסי בגוונים ורוד עדין וירוק בוהק, המשלב ליליות, ורדים וחרצית, ואלמנטים ירוקים. הזר מגיע עם קישוט ואריזה. מתאים לכל אירוע שתרצו לשמח את הקרובים
מחיר: 170 ₪
גליתה יפה גליתה יפה
גליתה יפה-גווני ורוד סגול לבן
מחיר: 179 ₪
גליתה סידור אדום לבן גליתה סידור אדום לבן
גליתה סידור אדום לבן
מחיר: 199 ₪
גליתה סידור אדום לבן גליתה סידור אדום לבן
גליתה סידור אדום לבן
מחיר: 229 ₪
גליתה סידור אלגנטי בסל גליתה סידור אלגנטי בסל
גליתה סידור אלגנטי בסל בגווני ורוד לבן
מחיר: 249 ₪
 

למה מומלץ להעניק זר פרחים לט"ו באב?

ט"ו באב מתקרב אלינו בצעדי ענק ואין זמן טוב יותר לבחור זר פרחים צבעוני ומלבלב מהרגע הזה. אנו מאמינים כי זר פרחים הוא יותר מפריט עיצובי וירוק הנמצא על אדן החלון ו/או בשולחן האוכל, מדובר בדרך של בני הזוג להגיד אחד לשני – אני אוהב/ת אותך, אני רואה אותך ואני רוצה אותך. גליתה נותנת לכם את האפשרות ליהנות ממגוון רחב של פרחים לט"ו באב אשר יעבירו את המסר.

האם אוכל להזמין זרי פרחים לט"ו באב בהתאמה אישית?

לא מעט אנשים תוהים האם ניתן לרכוש זר פרחים לט"ו באב בהתאמה אישית או שמא הם יצטרכו לבחור מתוך קטלוג ייעודי. אנו בגליתה נותנים לכם את האפשרות לרכוש מתוך קטלוג מובנה מראש אך באותה הנשימה מאמינים שאתם צריכים להרגיש שלמים עם הזר שלכם – לכן, גליתה מפעילה מערך של שוזרי פרחים המוכנים לאפיין יחד איתכם את בן ו/או בת הזוג ולהתאים עבורכם פרחים לט"ו באב בהתאם לאופיו, לצבעיים האהובים ועוד מגוון רחב של משתנים.

האם ניתן להזמין זרי פרחים עם משלוח מהיר עד הבית?

עד לפני כמה שנים כאשר הייתם רוצים לרכוש זר פרחים לטו באב הייתם צריכים לעצור את יום העבודה שלכם ולעצור באחד מן חנויות זרי הפרחים ו/או המשתלות השונות, מלאכה זו הפכה את היום המיוחד הזה לטיפה מסורבל וכתוצאה מכך אנשים רבים מוותרים על רכישת זרי פרחים לט"ו באב. גליתה מאמינה כי פרחים ליום האהבה הם לא פחות ממוצר צריכה בסיסי ומפעילה עבורכם מערך שלם יחד עם משלוחים מהירים עד לבית – כך שאין שום סיכוי שאהובכם/תכם ישארו בלי זר פרחים יפה וצבעוני ביום האהבה.

למה מומלץ לרכוש זרי פרחים לט"ו באב מגליתה?

ברוכים הבאים לגליתה, גליתה הינה אחת מן חנויות הפרחים המובילות ביותר בישראל ומציעה לכן מגוון רחב של זרי פרחים, עציצים ושאר מוצרים משלימים באיכות הגבוהה ביותר ובמשלוחים מהירים עד הבית. החברה הפכה במרוצת השנים לבחירתם הטבעית של עשרות אלפי לקוחות ברחבי הארץ ולביטוי שגור אצל בעלי מקצוע רבים בתחום – אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו וליהנות מן פרחים לט"ו באב באיכות גבוהה ועם המון אהבה.